X
Güçal Cephe Sistemleri

Hakkımızda

Karşınıza çıkan etkileyici her eserin küçük ama anlamlı bir nüvesi vardır. İhtişam başları döndürse de gören gözler hep nüveye takılır. 2003 yılında Alüminyum Dış Cephe Kaplama sektöründe Değer üretmek, paylaşmak ve millet için var olmak vizyonu ile çıktığımız bu yolda yıllar içinde ilkeler değişmedi ancak işletmemizin yapısı gelişti, güçlendi.  İmalat sektörünün dinamizmi genç girişimci ruhuyla buluştu. Atölyecilik basamağı fabrika ufkumuza yürürken attığımız ilk adımdı. Rabbimize hamd-ü senalar bu gün modern çağa ve gelişen teknolojiye uygun; memleket için üreten, istihdam arttıran ve sürekli gelişen bir fabrikamız var. 

GÜÇAL  donanımlı ve tecrübeli Mimar, Mühendis ve İnşaat teknikeri teknik kadromuz, idari personelimiz imalat ve montaj ekibimizle ile Konya ve İstanbul başta  olmak üzere ülkemizin bir çok ilinde projelerine devam etmektedir.       

Hedeflerimizin herzaman üzerinde bir çok projeye imza atmak için ayrıca hem ülke geleceği hem tüm üreten firmaların büyümesine katkısı olacağına inandığımız İhracat yapabilmek ile ilgili EXİMLAND adı altında firmamızın uhdesin dış ticaret şirketimizin kuruluşunu yaptık. Biliyoruz ve kendimize güveniyoruz ki artık ihracat yapacak güçe ve kapatiseye sahibiz.

Mevcut 3 Mimar , 1 İnşaat Mühedisi , 3 İnşaat Teknikeri, 2 Formeni ve ortalama 100 kişilik imalat ve montaj kadrosuyla hizmet veren Güçal, Türkiye'nin değişik bölgelerinde endüstriyel tesisler, fuar ve kongre merkezleri, otel, hastane, AVM ve yüksek kalitedeki konut projelerinde yer aldı.

"Sorunsuz Cephe" prensibiyle iş ve çözüm üreten Güçal, modern teknolojinin tüm olanakları ve de cesur ancak kararlı yönetimiyle hedefini, gelecek 30 yılında Türkiye'nin değil dünyanın sayılı şirketlerinden biri olmak üzerine kurdu.

Güçal, altyapı, iş gücü ve de bilgi birikimine sahip olmanın verdiği güvenle; bu hedefe birlikte yürüyebileceği iş birliklerine girmek üzere hareket etmeye hazırdır.


Yıllık Tecrübe

'den Fazla Proje

Ülkeye İhracat

Kişilik Teknik Ekip

Ekibimiz

Profesyonel ekibimiz ile tanışın!

Alanında uzman ve yetenekli ekibimizi tanımak için bu bölümü inceleyin.

Ekibimiz
Çözüm Ortaklarımız

Hizmetlerimiz ile ilgileniyorsanız, iletişim formumuz ile bilgilerinizi gönderin uzman ekibimiz inceleyerek size özel teklif hazırlasın!
Teklif Talebi