X
Güçal Cephe Sistemleri

SERAMİK CEPHE SİSTEMLERİ

 

KAPALI DERZ YAPIŞTIRMA SİSTEM

Seramikler, alüminyum taşıyıcı profile yardımcı geçici bant ve yüksek mukavemete sahip, -40° ile +100° de elastikiyetini kaybetmeyen poliüretan esaslı yapıştırıcı ile monte edilir. En ekonomik porselen seramik uygulama metodudur ve her türlü ebatta uygulanabilir. Kaplama malzemesinin düşey ve yatay derzlerine istenilen RAL renginde özel tip alüminyum profiller monte edilerek malzemenin derzleri arasındaki boşluklar kapatılır.

AÇIK DERZ YAPIŞTIRMA SİSTEM

Seramikler, alüminyum taşıyıcı profile yardımcı geçici bant ve yüksek mukavemete sahip, -40° ile +100° de elastikiyetini kaybetmeyen poliüretan esaslı yapıştırıcı ile monte edilir. En ekonomik porselen seramik uygulama metodudur ve her türlü ebatta uygulanabilir. Bu sistemde derzler açıktır.

GİZLİ KLİPSLİ SİSTEM

Seramikler, arka yüzeylerine dört noktadan açılan kırlangıç kanallarra takılan alüminyum klipsler yardımıyla taşıyıcı yatay konstrüksiyona monte edilir. Genellikle 60x60 cm, 60x120 cm, 50x100 cm ebatlarındaki malzemelere uygulanır.

GÖRÜNÜR KLİPSLİ SİSTEM

Duvara monte edilen braketlere özel kanallı düşey T alüminyum taşıyıcı profil monte edilir. Düşey profile istenilen RAL renginde boyanmış klipsler takılır. Seramikler bu klipslere tutturulur. Her ebattaki seramiklere uygulanabilir.

MULTİ KLİPS SİSTEM

Seramikler, düşey taşıyıcı alüminyum T profillere monte edilen dörtlü multi klipslere takılır. Her türlü ebatta kullanılabilen ekonomik bir sistemdir.


Yıllık Tecrübe

'den Fazla Proje

Ülkeye İhracat

Kişilik Teknik Ekip

Ekibimiz

Profesyonel ekibimiz ile tanışın!

Alanında uzman ve yetenekli ekibimizi tanımak için bu bölümü inceleyin.

Ekibimiz
Çözüm Ortaklarımız

Hizmetlerimiz ile ilgileniyorsanız, iletişim formumuz ile bilgilerinizi gönderin uzman ekibimiz inceleyerek size özel teklif hazırlasın!
Teklif Talebi