X
Güçal Cephe Sistemleri

MEKANİK KLİNKER SİSTEMLER

 

MEKANİK KLİNKER KAPLAMA

Bu sistem, klinker kaplama tuğlaların dış cephelere mekanik sistem ile uygulanmasına imkan verir. Böylece A1 yanmazlık sınıfı bir sistem elde edilmiş ve klinker kaplama tuğlalar yüksek cephelerde güvenle uygulanmış olur. 

Burada düşey sistem kullanılır. Braktler duvara monte edildikten sonra cephe ısı yalıtım plakaları ile kaplanır. Düşey alüminyum T profiller braketlere monte eilir. Düşey profillere özel kanallı GRC paneller monte edilir. GRC panel üzerine klinker kaplama tuğlalar özel flex yapıştırıcı ve flex derz dolgusu ile uygulanır.

TECNOPLUS SİSTEM

Öncelikle klinker kaplama tuğla ebadına göre özel olarak tasarlanmış paslanmaz çelik levhalar, duvar veya yalıtım plakası üzerine özel çelik dübeller ile sabitlenir. Böylece klinker tuğlaların kaplanması için düzgün ve emniyetli bir yüzey meydana gelir. Klinker kaplama tuğlalar poliüretan mastikle levha üzerindeki kanallara yapıştırılır ve sabitleme klipsi ile tuğla sabitlenir. Yapıştırıcı kuruduktan sonra tuğla aralarına dış ortama dayanıklı derz dolgusu uygulanır.


Yıllık Tecrübe

'den Fazla Proje

Ülkeye İhracat

Kişilik Teknik Ekip

Ekibimiz

Profesyonel ekibimiz ile tanışın!

Alanında uzman ve yetenekli ekibimizi tanımak için bu bölümü inceleyin.

Ekibimiz
Çözüm Ortaklarımız

Hizmetlerimiz ile ilgileniyorsanız, iletişim formumuz ile bilgilerinizi gönderin uzman ekibimiz inceleyerek size özel teklif hazırlasın!
Teklif Talebi